صفحه ها
دسته
پیوند به سایت معتبر عطر
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 27
تعداد نوشته ها : 5
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

عطر مناسب فصل زمستان

زمستان

گروه‌های بویایی مناسب زمستان: شرقی (با حالت‌های چرمی، ‌ادویه‌ای و نت خوراکی‌ها)

نت‌های مرکباتی و سایر میوه‌ها نمایانگر بخشی از روح زمستان هستند. این روح هیجان‌انگیز در نت‌های انار،‌ وانیل، ‌لیموترش یا پرتقال خودنمایی می‌کند. از سوی دیگر، نت‌های ادویه‌ای در گرمای زمستان حالت متفاوتی نسبت به تابستان دارند و گرمای دلپذیر و مطلوبی را می‌سازند. نت‌هایی مانند هل و ادویه از این نظر جلوه جذابی در زمستان دارند.

اما زمستان فصل عشق و شور هم هست. شاید به همین دلیل باشد که زمستان را محبوب‌ترین فصل عطرسازان و علاقه‌مندان به جهان عطرسازی خوانده‌اند. یک ویژگی هوای زمستانی این است که به نت‌های مختلف فرصت می‌دهد تا خودشان را به‌صورت تمام و کمال بیان کنند. زمستان فصل رنگارنگ و پُرجنب‌وجوشی نیست، بنابراین انتخاب عطرهای شرقی که قوی و گرم هستند، این جنب‌وجوش و هیجان را به زندگی شما برمی‌گرداند. بهترین نت‌ها از این نظر وانیل، دارچین، روایح دودی، کهربا و ادویه‌ها هستند.

نکات تکمیلی برای انتخاب عطر مناسب زمستان

علاقه‌مندان به عطرهای زمستانی عمدتا به رد باقی‌مانده از عطر توجه ویژه‌ای دارند. پس موقع خرید عطر زمستانی به نکات مهم در خرید عطر مثل پخش بو و ماندگاری توجه کنید.

نت‌های گرم مانند مشک و دانه تونکا کیفیت بی‌نظیری در زمستان پیدا می‌کنند. نت‌های خوراکی (gourmand) مانند وانیل و دارچین هم شیرینی و دلپذیری ویژه‌ای در عطرهای زمستانی خلق می‌کنند.

خرید ادکلن

عطر زنانه

عطر مردانه


دسته ها :
X